دوره رایگان عزت نفس و اعتماد به نفس

در این دوره رایگان که توسط استاد حسین ملت خواه تولید شده ، اطلاعات بسیار ارزشمندی در مورد روش ها و راهکارهای  افزایش عزت نفس  و اعتماد به نفس داده شده ، بعد از شرکت در این دوره رایگان و انجام تمرینات گفته شده به صورت محسوس احساس خواهید کرد که انسان ارزشمند تری هستید

اصلا عزت نفس چیست ؟

عزت نفس به معنای ارزشمندی خود است . عزت نفس یعنی ما چقدر برای خودمان ارزش قائلیم . درست است که این تعریف کلیشه ای و سخت به نظر می آید ، ولی سخت بودن این تعریف دلیل بر تاثیرگذار نبودن آن نیست .اگر بخواهم تعریف عزت نفس را به شکل خیلی ساده تری بیان کنم می گویم : عزت نفس یعنی خودمان را دوست داشته باشیم و عاشق خودمان باشیم . داشتن عزت نفس بالا به شما کمک خواهد کرد که به نتایج بسیار زیادی دست پیدا کنید ( که بعدا این نتایج را تشریح خواهم کرد ).

عزت نفس به چه درد من میخوره ؟

عزت نفس مولفه ای بسیار قدرتمند است که اگر آن را داشته باشید می توانم به شما این تضمین را بدهم که بیش از 70 درصد از راه موفقیت را طی کرده اید ولی اگر آن را نداشته باشید ،اولا به موفقیت نخواهید رسید ، دوما حتی اگر به خوشبختی و موفقیت هم برسید دیگر نخواهید توانست طعم اصلی موفقیتتان را بچشید چون شما خود را دوست ندارید .

ممکن است با خود بگویید که خب دوست داشتن خود چه ربطی به موفقیت دارد ؟ اصلا دانستن این تعاریف چه کمکی به ما می کند ، عاشق خود بودن چه ربطی به موفقیت دارد . اصلا داشتن عزت نفس به چه دردی می خورد و…

شما باید خود را دوست داشته باشید و عاشق خودتان باشید . این کار باعث می شود که در پیچ ها و سختی های موفقیت همراهی خوب و مورد اعتماد برای خود باشید تا بتوانید از این سختی ها جان سالم به در ببرید .

عزت نفس نه تنها شما را به سمت نتایج فوق العاده راهنمایی می کند بلکه بر روی زندگی شخصی شما ( یعنی ارتباط با اطرافیان ،سلامتی ، انتخاب های شما ، دوستانتان ، ارتباط با همسرتان و… ) تاثیر شگرفی می گذارد .

برای شرکت در دوره رایگان عزت نفس و عزت نفس استاد ملت خواه اطلاعات را تکمیل کنید :

[sdfile url=”http://uploadb.me/direct/tdc0em91hzb2/دوره رایگان عزت نفس – استاد حسین ملت خواه .mp3.html”]